email facebook instagram twitter youtube

 

 

/ DANE KONTAKTOWE

Teatr (mapa)
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

 

Scena Basen Artystyczny (mapa)
00-491 Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Administracja (mapa)
03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31

 

 

 

dr Alicja Węgorzewska-Whiskerd
Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
alicja.wegorzewska-whiskerd@operakameralna.pl

Sekretariat Dyrekcji
tel. +48 661 422 662
tel. +48 575 994 954
sekretariat@operakameralna.pl
 

Danuta Bodzek
Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Rozwoju
danuta.bodzek@operakameralna.pl

 

 

Agnieszka Tyrańska
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
agnieszka.tyranska@operakameralna.pl

 

 

 

NUMERY TELEFONÓW KONTAKTOWYCH DO CZASU PONOWNEGO OTWARCIA BIURA:

 

Sekretariat: +48 661 422 662 i +48 575 994 954

 

Dział Kadr: +48 734 185 489

 

Dział Organizacji Pracy Artystycznej: +48 512 146 283

 

Dział Produkcji: +48 501 250 280

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy: +48 734 185 488

 

Dział Techniczny: +48 512 146 312

 

Dział Księgowo-Finansowy: +48 604 768 078

 

Kasy (informacja o biletach): +48 538 235 268

 

e-mail: sekretariat@operakameralna.pl

 

W przypadkach niecierpiących zwłoki, możliwe jest spotkanie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

 

 

Marek Niewiedział
Koordynator MACV
kom. +48 608 355 022
marek.niewiedzial@operakameralna.pl

Aleksandra Wysocka
p.o. Koordynatora Działu Organizacji Pracy Artystycznej
tel. +48 512 146 283
aleksandra.wysocka@operakameralna.pl

Sompoliński Marcin
Kierownik Muzyczny MACV
marcin.sompolinski@operakameralna.pl

Alicja Żak
Biblioteka
tel. +48 22 627 91 19
biblioteka@operakameralna.pl

Krzysztof Kusiel-Moroz
Kierownik Zespołu Wokalnego
krzysztof.kusiel-moroz@operakameralna.pl

 

 

Anna Andrzejczyk
Główna Księgowa
tel. +48 22 622 20 01
anna.andrzejczyk@operakameralna.pl

Patrycja Dembska
Asystent Dyrektora, Kontakt z mediami

tel. +48 734 484 167
patrycja.dembska@operakameralna.pl

Anna Zielińska
Kierownik Działu Kadr
tel. +48 22 627 91 10
anna.zielinska@operakameralna.pl 

Małgorzata Ciszkowska-Nadolny
Koordynator Działu Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
malgorzata.ciszkowska@operakameralna.pl

 

 

Marta Roszkowska
p.o. koordynatora Działu Administracyjno-Gospodarczego
tel. +48 22 627 91 20
marta.roszkowska@operakameralna.pl

Krzysztof Malinowski
Kierownik Działu Technicznego
tel. 22 627 91 23
krzysztof.malinowski@operakameralna.pl

 

Roksana Szmigiero
Kierownik Działu Produkcji
tel. +48 22 627 91 26
roksana.szmigiero@operakameralna.pl

Lucjan Kurpiewski
Kierownik Działu Oświetlenia
tel. +48 506 072 315
lucjan.kurpiewski@operakameralna.pl

 

Nina Stasiewicz
Archiwum Zakładowe
tel. +48 22 627 91 24
nina.stasiewicz@operakameralna.pl

Sebastian Kaczyński
Brygadier sceny
tel. +48 532 756 882
sebastian.kaczynski@operakameralna.pl

TEATR
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

ADMINISTRACJA

03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31
NIP: 5250009677, REGON: 000278741

SEKRETARIAT
tel.: +48 661 422 662
tel.: +48 575 994 954
mail: sekretariat@operakameralna.pl

KASA TEATRU / SPRZEDAŻ BILETÓW
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

 

 

SCENA BASEN ARTYSTYCZNY
00-491 Warszawa, ul. Konopnickiej 6
kasa czynna godzinę przed spektaklem

INFORMACJA / REZERWACJA BILETÓW

tel.: +48 538 235 268
mail: tickets@operakameralna.pl
strona: reperturar.operakameralna.pl

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

newsletter facebook Youtube Home sekretariat@operakameralna.pl kultura BIP mazowsze