email facebook instagram twitter youtube

 

 

/ DANE KONTAKTOWE

Teatr (mapa)
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

Scena Basen Artystyczny (
mapa)
00-491 Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Administracja (mapa)
03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31



dr hab. Alicja Węgorzewska-Whiskerd
Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
mail: alicja.wegorzewska-whiskerd@operakameralna.pl

Sekretariat Dyrekcji
tel. +48 22 628 30 96
mail: sekretariat@operakameralna.pl 


Danuta Bodzek
Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Rozwoju
mail: danuta.bodzek@operakameralna.pl

 


Agnieszka Tyrańska
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
mail: agnieszka.tyranska@operakameralna.pl

 

Kierownik Muzyczny MACV
Stefan Plewniak

mail: stefan.plewniak@operakameralna.pl

Koordynator MACV
Marek Niewiedział

kom. +48 608 355 022
mail: marek.niewiedzial@operakameralna.pl

Kierownik Zespołu Wokalnego
Krzysztof Kusiel-Moroz
mail: krzysztof.kusiel-moroz@operakameralna.pl

Dział Organizacji Pracy Artystycznej
Julia Staskiewicz - koordynator

tel. +48 22 628 53 55
mail: julia.staskiewicz@operakameralna.pl
Tomasz Gajewski - koordynator
tel. +48 22 627 91 11
mail: tomasz.gajewski@operakameralna.pl

Biblioteka
Małgorzata Kneć-Ajdukiewicz

tel. +48 22 627 91 19
mail: biblioteka@operakameralna.pl

Główna Księgowa
Anna Andrzejczyk

tel. +48 22 622 20 01
mail: anna.andrzejczyk@operakameralna.pl

Dział Kadr
Anna Zielińska - kierownik
tel. +48 22 627 91 10
mail: anna.zielinska@operakameralna.pl

Dział Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
Alicja Pater - kontakt z mediami

tel. +48 22 627 91 29
mail: alicja.pater@operakameralna.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Marta Roszkowska - p.o. kierownika

tel. +48 22 627 91 20
mail: marta.roszkowska@operakameralna.pl

Dział Oświetlenia
Lucjan Kurpiewski - kierownik
tel. +48 506 072 315
mail: lucjan.kurpiewski@operakameralna.pl

Archiwum Zakładowe
Nina Stasiewicz
tel. +48 22 627 91 24
mail: nina.stasiewicz@operakameralna.pl

Dział Produkcji
Katarzyna Szypulska

tel. +48 22 627 91 23
mail: katarzyna.szypulska@operakameralna.pl


Brygadier Sceny
Sebastian Kaczyński

tel. +48 532 756 882
mail: sebastian.kaczynski@operakameralna.pl

ADMINISTRACJA
03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31
tel.: +48 22 628 30 96
mail: sekretariat@operakameralna.pl
NIP: 5250009677, REGON: 000278741

TEATR WOK
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

SCENA BASEN ARTYSTYCZNY
00-491 Warszawa, ul. Konopnickiej 6

KASA BASENU ARTYSTYCZNEGO
00-491 Warszawa, ul. Konopnickiej 6
poniedziałek - piątek w godz. 12.00 - 19.00
w sobotę i niedzielę tylko w dniu spektaklu
od godziny 16.00
tel.: +48 512 146 312

KASA TEATRU

00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b
Kasa nieczynna z powodu remontu.
Przepraszamy za niedogodności.

INFORMACJA / REZERWACJA BILETÓW

poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 17.00
tel.: +48 22 625 75 10

mail: tickets@operakameralna.pl

strona: repertuar.operakameralna.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

newsletter facebook Youtube Home sekretariat@operakameralna.pl kultura BIP mazowsze