strona główna sekretariat@operakameralna.pl facebook youtube

 

/ DANE KONTAKTOWE

 

Teatr (mapa) 00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b

 

Administracja 03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31

 

dr Alicja Węgorzewska-Whiskerd
Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
alicja.wegorzewska-whiskerd@operakameralna.pl

Sekretariat Dyrekcji
tel. +48 22 628 30 96
sekretariat@operakameralna.pl

 

Danuta Bodzek
Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Rozwoju
danuta.bodzek@operakameralna.pl

 

 

Agnieszka Tyrańska
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
agnieszka.tyranska@operakameralna.pl

 

 

Karol Furtak
Koordynator Działu Organizacji Pracy Artystycznej
tel. +48 22 628 53 55

Sompoliński Marcin
Kierownik Muzyczny MACV
marcin.sompolinski@operakameralna.pl

 

Krzysztof Kusiel-Moroz
Kierownik Zespołu Wokalnego
krzysztof.kusiel-moroz@operakameralna.pl

Marek Niewiedział
Koordynator MACV
kom. +48 608 355 022
marek.niewiedzial@operakameralna.pl

Alicja Żak
Biblioteka
tel. +48 22 627 91 19
biblioteka@operakameralna.pl

 

 

Anna Andrzejczyk
Główna Księgowa
tel. +48 22 622 20 01
anna.andrzejczyk@operakameralna.pl

 

Małgorzata Kostro-Olechowska
Koordynator Działu Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
tel. +48 22 627 91 29
malgorzata.kostro@operakameralna.pl

Anna Zielińska
Kierownik Działu Kadr
tel. +48 22 627 91 10
anna.zielinska@operakameralna.pl

 

 

Sebastian Pomirski
Koordynator Działu Administracyjno-Gospodarczego
tel. +48 22 627 91 20
sebastian.pomirski@operakameralna.pl


Katarzyna Gabrat-Szymańska
Kierownik Działu Technicznego
tel. 22 627 91 23
katarzyna.gabrat-szymanska@operakameralna.pl

Działu Produkcji
tel. +48 22 627 91 26
scenografia@operakameralna.pl


Lucjan Kurpiewski
Kierownik Działu Oświetlenia
tel. +48 506 072 315
lucjan.kurpiewski@operakameralna.pl

  

Nina Stasiewicz
Archiwum Zakładowe
tel. +48 22 627 91 24
nina.stasiewicz@operakameralna.pl

Sebastian Kaczyński
Brygadier sceny
tel. +48 532 756 882
sebastian.kaczynski@operakameralna.pl

TEATR
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b
 
ADMINISTRACJA
03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31
REGON: 000278741  NIP: 525-000-96-77
 
SEKRETARIAT DYREKCJI
tel. +48 22 628 30 96
sekretariat@operakameralna.pl

 

KASA TEATRU / SPRZEDAŻ BILETÓW
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b
Kasa czynna:
w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek
w godzinach 16.00 – 19.00
w środę w godzinach 11:00 – 19:00
w sobotę i niedzielę tylko w dniu spektaklu
od godziny 16.00
tel. +48 22 831 22 40

INFORMACJA / REZERWACJA BILETÓW
Informacja oraz rezerwacja biletów
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 – 17.00
tel. +48 22 625 75 10
tickets@operakameralna.pl
bilety.operakameralna.pl

   

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

newsletter facebook Youtube Home sekretariat@operakameralna.pl kultura BIP mazowsze