strona główna sekretariat@operakameralna.pl facebook youtube

/ DANE KONTAKTOWE

Teatr (mapa)
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b
Administracja
03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31

 

Danuta Bodzek
p.o. Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
danuta.bodzek@operakameralna.pl

 

Sekretariat Dyrekcji
tel./fax +48 22 628 30 96
sekretariat@operakameralna.pl

dr Alicja Węgorzewska-Whiskerd
Zastępca Dyrektor ds. Artystycznych
alicja.wegorzewska-whiskerd@operakameralna.pl

Piotr Iwicki
Rzecznik Prasowy
Kierownik Działu Komunikacji
piotr.iwicki@operakameralna.pl

Agnieszka Tyrańska
Z
astępca Dyrektora ds. Administracyjnych
agnieszka.tyranska@operakameralna.pl

 

 

Friedrich Haider
Kierownik muzyczny MACV
Chief conductor of MACV
friedrich.haider@operakameralna.pl

Marek Niewiedział
Koordynator MACV
kom. +48 608 355 022
marek.niewiedzial@operakameralna.pl

 

Paweł Kos-Nowicki
Kierownik Działu Organizacji Pracy Artystycznej
kom. +48 605 764 863
pawel.kos-nowicki@operakameralna.pl

 

Violetta Łabanow
Koordynator projektów edukacyjnych
kom. +48 515 158 504

 

Krzysztof Kusiel-Moroz
Kierownik Zespołu Wokalnego
krzysztof.kusiel-moroz@operakameralna.pl

 

 

 

Aldona Michalak
Koordynator ds. projektów wschodnich
kom. +48 734 484 167
aldona.michalak@operakameralna.pl

Małgorzata Ciszkowska-Nadolny
Kierownik Działu Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
kom. +48 734 484 169
malgorzata.ciszkowska@operakameralna.pl

 

Anna Zielińska
Kierownik Działu Kadr
kom. +48 734 185 489
anna.zielinska@operakameralna.pl

 

 

 

Zbigniew Romański
Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego
tel. +48 22 627 91 20
kom. +48 694 499 558
zbigniew.romanski@operakameralna.pl

Krzysztof Chudzik
Kierownik Działu Technicznego
tel. +48 22 627 91 23
kom. +48 606 933 006
krzysztof.chudzik@operakameralna.pl

 

Monika Skomra
Kierownik Działu Produkcji
tel. +48 22 627 91 26
monika.skomra@operakameralna.pl

 

Lucjan Kurpiewski
Kierownika Działu Oświetlenia
tel. +48 506 072 315
lucjan.kurpiewski@operakameralna.pl

 

Nina Stasiewicz
Archiwum Zakładowe
tel. +48 22 627 91 19
nina.stasiewicz@operakameralna.pl

 

 

TEATR
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b
 
ADMINISTRACJA
03-933 Warszawa, ul. Obrońców 31
REGON: 000278741  NIP: 525-000-96-77
 
SEKRETARIAT DYREKCJI
tel./fax  +48 22 628 30 96
sekretariat@operakameralna.pl

KASA TEATRU / SPRZEDAŻ BILETÓW
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b
Kasa czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 11.00 - 19.00
oraz w dniu spektaklu w soboty i niedziele
od godziny 16.00.
Przedsprzedaż biletów do godz. 18.00.
tel. +48 22 831 22 40
INFORMACJA / REZERWACJA BILETÓW
Informacja oraz rezerwacja biletów
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00 – 15.00
tel. +48 22 625 75 10
tickets@operakameralna.pl
http://bilety.operakameralna.pl
   

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

newsletter facebook Youtube Home sekretariat@operakameralna.pl kultura BIP mazowsze